AŞK!!! Tenine Değdiğinde…

Normal bir insanın vücut ısısı artı eksi 0,4 Derece oynama payıyla 36 Derece’ymiş. Benim yaşantımda hissettiğim ise sanki 5 derece daha fazla olduğu. Neden böyle olduğunu ne araştırmak, ne de öğrenmek istiyorum. Halimden çok memnunum.

2 sene önce mi ne bir yaz günü ablamla beraber, kızımı aldığımız bir hafta sonu sadece 1 gün konaklamak için deniz kenarında butik bir otele gitmiştik. Yolda 2 cadı koyu sohbetteler. Şakalar yapıyorlar, gülüyorlar, bağıra çağıra eğleniyorlar, etrafı yorumluyorlar. Ben ise bildiğiniz şöför. Gittiğimiz tesis bir aile işletmesiydi. Herkesle tanıştıktan ve muhabbet ettikten sonra yemek yemeye karar verdik. Masaya oturduktan sonra kızım bir anda ayağını, bacağıma koydu. Bu daha önce yapmadığı birşeydi. O, o anda özgür ve rahattı. Ben ise; şaşkın bir haldeydim. Bacağımdan, tüm vücuduma bir ısı yayılıyordu ve ben, bunu yaptığı için şaşkındım. Zaten herkesten daha sıcağım. Zannedersiniz ki yazın ortasında, güneşin altında havuç yağı sürmüş gibi terlemeye başladım. Bunlar yaşanırken tek yapabildiğim telefonu aşağıya indirip, bu fotoğrafı çekebilmek oldu sadece. Bu fotoğraf aynı benim için yazdığı kartta olduğu gibi; beni ne kadar özlediğini ve yakın olmaya duyduğu ihtiyacı simgeliyordu. Kısıtlı görüşme zamanlarına rağmen, onun üzerinde bıraktığım etki, birlikte olmaktan duyduğu mutluluk, o anın tadını çıkarma isteği, iyi ki onun babası olmam. Hepsi vardı o dokunuşta ve o dokunuş çok kıymetliydi. Gece halası ile aynı yatakta yattılar. Tabii ablam alışık değil onunla yatak paylaşmaya. Bir ilki yaşıyor. Bütün gece uyanıp, uyanıp kontrol ediyor, onun yatış pozisyonunu düzeltiyor. Bir ara kızım yatakta ters dönmüş ve ayakları yatağın dayalı olduğu duvardaydı. Bir başka döndüğünde ise; yatakta dikine yatıyor, üstü açılmış. Ablam üstünü örtüp, düzeltiyor. Ben de onları izliyorum karanlıkta. Benim uyanık olduğumu fark ettiğinde; hep böyle olup olmadığını sordu. “Dua et yatak çift kişilik. Tek kişilik yatakta nefes almaya korkuyorum. Sabah kızım çok keyifli, ablam uykusuz ve gözleri kocaman, mosmor. Sevgili Kızım; işte benimle olduğunda hep yaşadığımız da bu oluyor. Gece sen uyuduktan sonra kızım, ben bekliyorum. Bekliyorum çünkü sen, benim hayatımın mucizesisin. Bekliyorum çünkü kabuslar görüp, bana ihtiyaç duyabilirsin. Bekliyorum çünkü seni uykunda, en masum halinde seyretmeyi seviyorum. Ben o anlarda yüreğimi akıtıyorum sana. Neyse ki halan da bu anları tecrübe etti. Artık bu hissi paylaşabileceğim bir var hayatımda. Yaşasın!!! Bunları burada paylaşmamı şeytanlık olarak adlandıranlar var. Senin tenin bana değdiğinde vücudum ateş olup yanarken, bundan bir çıkar güdeceğimi düşünenler. Allah’a havale ediyorum.

Bu benim tercihim… Uygulamak zor. Tercih de etmeyebilirsiniz. Ama davranışım kesinlikle hayatınızın aşkına kavuştuğunuzda doyamamak gibi bir durum. Öyle durumlarda o içinde bulunduğunuz anın hiç sonlanmamasını ve hep birlikte kalmayı istersiniz ya; işte tam da bu sebeple bu şekilde davranmayı seçtim ben. O anlarda da babalığımı yaşamayı, onun için hayal etmeyi, onun içinde olduğu hayaller kurmayı seçtim. O geceleri uzatmayı seçtim, fiziksel olarak direnebildiğim kadar.

Sevgiyle Kalın ve Hep Gülümseyin.

Published in Genel

0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

İletişim Formu

Aşağıdaki form alanına adınızı, email adresinizi ve mesajınızı yazarak bize ulaşabilirsiniz.

Gönderiliyor

©2020 Babalar.net

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account