Hepimiz Olağan Şüphelileriz…

Herkese Merhaba,

Sizlerden çok da farklı olmayan 5 deli dolu adamın biraraya gelip oluşturduğu ve her konuda çok NET olduğumuz çılgın, eğlenceli, bilgilendirici, dertlendirici, keyiflendirici, düşündürücü yani içinde herşeyi olan “Babalar.net”e hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

Tüm samimiyetimle şunu belirtmek isterim ki; bizler çok heyecanlı ve mutluyuz. Benim adım KAYGILI BABA. Diğerleri mi? Boşverin onları… hahahahah… Şaka şaka. Henüz ben de takma isimleriyle tanımadım onları. Ama gerçek isimleriyle hayatımda yer alan ve geçmişte paylaştıklarımızla kesinlikle çok kıymetli dostluklar kurduğum insanlar.

  • Hepimiz babayız .
  • Hepimiz çocuklarına düşkün babalarız …
  • Hepimiz çocuklarına düşkün, sevgiyle yaklaşan babalarız …
  • Hepimiz çocuklarına düşkün, sevgiyle yaklaşan, gelecekleri için kaygı duyan babalarız …
  • Hepimiz çocuklarına düşkün, sevgiyle yaklaşan, gelecekleri için kaygı duyan, babalığı ciddiye alan babalarız …
  • Hepimiz çocuklarına düşkün, sevgiyle yaklaşan, gelecekleri için kaygı duyan, babalığı ciddiye alan, onların hayallerine, karakterlerine, standartlarına önem veren babalarız …
  • Vs. … … …

Bunları bilmenizi isterim. Yani hepimiz kendi içimizde işi gücü olan, hayat koşuşturmacasının yorduğu, toplumun sırtına yükleri hoyratça bindirdiği erkek cinsinden olan, sadece karşı cinse ilgi duyan kendi deyimimizle güncel ve modern “Olağan Şüpheliler”iz. Böyle yazınca da komik oldu. “- Evet o çocukların babaları biziz.” der gibi… hahahahahaha… Bu arada ben, kendi esprilerime çok gülerim. Kendimle de çok dalga geçerim. Ve o çocukların (bizim prens ve prenseslerimizle ilerleyen yazılarda tanışacaksınız yaa. İşte onu kastediyorum.) babaları inansanız da, inanmasanız da biziz. Bu da çok NET. Burası da “BABALAR.NET”. Aklınıza gelmiş, gelen ve gelecek herşey için buradayız. Çoğu zaman da gelmeyecek şeyler için… Peki nasıl bulduk birbirimizi? Nasıl tanıştık? Bundan sonraki yazılarım bu hikayeleri anlatan, keyifli yazılar olacak. En azından benim için o anları yazmak bile keyifli olacak. Umarım siz de okurken bizim yaşadığımız kadar keyif alırsınız.

Sevgiyle kalın ve hep gülümseyin…

 

Published in Genel
0 Yorum

Bir Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

İletişim Formu

Aşağıdaki form alanına adınızı, email adresinizi ve mesajınızı yazarak bize ulaşabilirsiniz.

Gönderiliyor

©2020 Babalar.net

veya

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

veya

Create Account